Obchodní podmínky

obchodní společnosti erem s. r. o.

se sídlem: U Výstaviště 138/3

IČO: 14212455
DIČ: CZ14212455

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.eremvole.cz

Toto jsou závazné obchodní podmínky serveru www.eremtour.cz (dále jen „erem e-shop“). Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi provozovatelem Jakubem Ducháčem na straně dodavatele a zákazníkem, návštěvníkem (dále jen „objednatelem“) na straně kupujícího. Tyto obchodní podmínky jsou návrhem kupní smlouvy, navazují na cenovou nabídku a obchodní případy s využitím komunikačních prostředků na dálku jsou uzavírány v Českém jazyce.

Cenové podmínky

Seznam zboží zobrazovaný na Eremvole e-shopu je chápán jako návrh kupní smlouvy (dále jen „e-shop“). E-shop obsahuje prodejní cenu včetně DPH. V ceně zboží není započítáno dopravné a balné, pokud to není výslovně stanovenu u konkrétního zboží jinak. Eremvole e-shop si vyhrazuje právo změny cen v katalogu. Změna cen bez předchozího upozornění a odsouhlasení objednatelem není možná na již potvrzených objednávkách. Poštovné a balné – doporučené psaní. Poštovné je zákazníkům na Eremvole e-shopu účtováno standardně. Ke každé objednávce zboží uskutečněné na Eremvole e-shopu, kde je účtováno poštovné a balné, bude připočtena částka dle aktuálního ceníku v objednávce. Tato částka se skládá z poplatku za expedici, pojištění zásilky a poplatku za manipulaci a zabalení zboží.

Podmínky a možnosti úhrady

Platba je možná poštovní dobírkou nebo převodem. Zákazník platí zboží z eremvole e-shopu převodem nebo platbou přes platební bránu. Platba běžným bankovním převodem. Úhradu provede zákazník na účet dodavatele nejpozději do 2 pracovních dnů. Nedojde-li ke včasnému uhrazení objednávky, je objednávka automaticky stornována a objednané zboží vystaveno zpět na e-shop.

Podmínky dodání

Eremvole e-shop vynakládá veškerou snahu na rychlý a hladký průběh expedice. Veškeré zásilky Eremvole e-shopu včetně korespondence jsou zasílány jako doporučené. Standardní termín expedice je do 3 pracovních dnů od ověření objednávky, maximální termín expedice je do 14 pracovních dnů. U objednávek, které není možné odeslat ve výše uvedeném termínu, lze termín dodání posunout o delší dobu, ale pouze se souhlasem zákazníka. Nedodržení termínu expedice dává zákazníkovi právo odstoupit od kupní smlouvy a požadovat bezplatné storno jeho objednávky. Toto oznámení musí mít písemnou formu a bude zasláno elektronickou poštou na adresu eshop@eremvole.cz.